Dětský second hand BRUMLA.CZ

Brumla.cz je největší dětský second hand na Internetu. Nabízíme maminkám levné dětské oblečení pro děti od narození až do 15 let. Všechno naše oblečení je moderní a současné - pochází od prověřených dodavatelů z Anglie. 

Prodáváme značkové oblečení, které je mnohem kvalitnější než levné oblečení z tržnic. Nejvíce jsou zastoupeny NextGAPDisney, Marks&Spencer, Zara, H&M, AdidasNikeGeorge a Mothercare. Vaši pozornost si zaslouží také outdoorové oblečení a funkční či sportovní oblečení značek jako Salomon, Alpine pro, Trespass, Dare2be, Columbia a další.

Náš dětský secondhand má stabilně v nabídce 20.000 kousků dětského oblečení a každý týden pravidelně přidáváme 13.000 nových položek. Naše nabídka obsahuje oblečení pro holky, jako jsou dívčí šaty a sukýnky, dívčí džíny nebo dívčí kabáty. Populární jsou vysloveně dívčí barvy jako růžová či fialová. Mezi oblíbené motivy mladých modelek patří Prasátko Pepina, Hello Kitty nebo oblečení s Minnie. Nezapomínáme ani na oblečení pro kluky, vždy máme v nabídce zastoupeny chlapecké kalhoty, chlapecké bundy, chlapecká tričkachlapecké mikiny. Mezi oblíbené chlapecké motivy patří především oblečení se Spidermanem a jinými superhrdiny. Stálicí jsou motivy autíček a dinosauři.

Vaše děti oblékáme už 15 let a 98% maminek je s námi spokojeno - recenze zákaznic si můžete ověřit na Heuréce nebo na Googlu. Denně odesíláme 200 balíčků s dětským oblečením našim milým zákaznicím v Česku i na Slovensku.

Jsme aktivní na sociálních sítích Facebook a Instagram. Přidejte se mezi naše fanoušky, ať víte více o tom jak budujeme největší dětský second hand v Česku.