Anglický second hand BRUMLA.CZ

Anglie udává trendy

Drtivá většina oblečení, které v našem second handu najdete, pochází z Anglie. Důvody jsou velmi prosté - levné oblečení z Anglie je hyper moderní a vždy je napřed. Angličané mnohem častěji než my obměňuji svůj šatník a zbavují se nepoužívaných kousků. Second hand z Anglie je narozdíl třeba od Švýcarska mezi českými maminkami nejžádanější. Ostatně i my sami Anglii milujeme už 20 let a také ji oblékáme svým dětem. Každý týden u nás najdete 15.000 nových kousků oblečení z Anglie. Vyzkoušejte nákup oblečení u nás v dětském second handu a zaručujeme, že kvalita je vyšší než čekáte. 

Vždy aktuální

Počasí vládne všem! U nás reagujeme na změny ročního období s předstihem. V zimě tedy najdete v naší nabídce zimní bundykombinézy, zateplené kalhoty a čepice, v létě pak dětská tričkaletní šaty a sukýnkyplavky, či kraťasy. Celoročně nabízíme tepláky mikiny, obecně dětské oblečení, které není sezónní a je možné ho nosit kdykoliv. Dětské oblečení sezóny jaro/léto nasazujeme na stránky od konce února. Sezónu podzim/zima najdete v našem online second handu od konce srpna.

Anglický značkový second hand vám zaručuje jedinečnost - nemusíte se tak obávat, že přijdete na dětskou besídku a stejné šatičky, jaké má na sobě vaše princezna, budou mít i další holčičky. Nebo že dorazíte na pracovní poradu a na té už bude stejně oblečená žena. 

Značky, které znáte

Značkové oblečení za zlomek původní ceny? Jste na správné adrese, toto je přesně naše doména. V našem online second handu najdete ty nejžádanější značky jako je třeba GeorgeNextH&M a F&F,  ZaraMarks and SpencerTuMatalanNutmeg a C&A. Tyto značky jsou nejen synonymem kvality, ale také cenově přijatelné módy, která je aktuální a v souladu s nejnovějšími trendy. Mezi nejvyhledávanější sportovní značky řadíme  AdidasNikeUmbroPuma.  Naším cílem je přinést našim zákazníkům to nejlepší oblečení z celého světa. 

Garantujeme spokojenost

Náš anglický second hand klade důraz na měnící se módní trendy. Proto u nás najdete moderní kalhoty, mikiny a svetry, šaty a sukně a mnoho dalšího. Žádné starodávné kousky v našem sekáči nevedeme, ležáky u nás nemají šanci. Vždy děláme vše pro to, abychom pro vás od našich dodavatelů oblečení v Anglii vybrali ty nejlepší kousky, které vás potěší. Garantujeme, že značkové oblečení z anglického second handu se k vám dostane ve vysoké kvalitě a že budete spokojená - ostatně 98% maminek nás doporučuje. Jejich hodnocení si můžete ověřit na Heuréce nebo na Googlu. Nebo si prohlédněte galerii fotek Brumlaoutfit, které s námi sdílely zákaznice. Najdete v ní stovky spokojených malých zákazníků v oblečení od nás.