Dámský second hand BRUMLA.CZ

Náš bazárek s oblečením nezapomíná ani na ženy, každý týden přidáváme 1800 ks dámského oblečení z Anglie. Dámy všeho věku a všech velikostí u nás najdou značkové levné dámské oblečení.

Naše second hand oblečení pochází od prověřených dodavatelů v Anglii a je velmi módní a kvalitní. Nabídka zahrnuje anglické a americké oblíbené značky jak Tommy Hilfiger, Hollister, Gant, Atmosphere, Dorothy Perkins. Vybírat můžete různé dámské halenky, dámské šaty a sukně, dámské kabátydámské kalhoty.

Oblékneme vás levně, moderně a značkově - ať už do práce, na sport nebo pro pohodlí domova. V oblečení od nás zazáříte a nákupem u nás nic neriskujete - ostatně nákupy u nás doporučuje 98% zákaznic, které se svým názorem podělily na  Heuréce nebo na Googlu. Denně odešleme 200 balíčků našim zákaznicím v Česku a na Slovensku - pokud vám vybrané oblečení nebude sedět, můžete ho do 14 dnů vrátit.

Tvrdě pracujeme na tom, abychom pro vás byli víc než online sekáč s použitým oblečením. Chceme být váš partner, na kterého se obrátíte vždy, když potřebuje nové levné značkové oblečení a nebo si jen prostě chcete udělat radost.